Prijswinnaars ‘Europese Batterij Recycle Week’

11 september 2019 1 minuten leestijd

Heb je meegedaan met onze winactie ‘Europese Batterij Recycle Week’? Kijk dan snel of je één van de 250 prijswinnaars bent van deze leuke limited edition Batterij Bewaarbox!

Niet ingeloot? Bestel deze zomereditie dan voor slechts € 2 in onze webshop. Ook leuk om cadeau te geven!

Prijswinnaars

  • Aaltje van Andel, Emmen
  • Adriana Hensen, Rotterdam
  • Afra Schooneman, Enkhuizen
  • Aletta Matheus, Kampen
  • An Konst, Barneveld
  • Andrea Kaales, Oss
  • Anique Schneijdenberg , Best
  • Anita Mussche, Staphorst
  • Anja de Rijcke, Aardenburg
  • Annabel van Erkel , Sommelsdijk
  • Anneke Hondema, Volendam
  • Annelies Wennekes, Heino
  • Annemiek Ritzema, Haarlem
  • Annette Giessen , Zoetermeer
  • Annie Reumer Pleijsier, Kampen
  • Anniecke van Delft, Leerdam
  • Anny Mertens, Heythuysen
  • Ans Kniesmeijer, Alkmaar
  • Arendina Anninga, Ridderkerk
  • Arjo Eisinga , Bedum
  • Berdie Veltrop, Gemert
  • Bertus Stoeltjes, Almere
  • Betsie Soepenberg, Den Ham
  • Bianca Heurter, Goirle
  • Brenda Burgman, Wervershoof
  • Brenda de Groot, Leeuwarden
  • Carla Slippens, Enschede
  • Carolien Polman, Huissen
  • Cees Jonker, Culemborg
  • Cees Vliegenthart, Tilburg
  • Charlotte Gort-Bo, Arnhem
  • Christien Veeneman, Bennekom
  • Cindy Stoop, Terheijden
  • Cisca Kitslaar, Rosmalen
  • Claire van Duin, Oosterhout
  • Colinda van den Wijngaard, Wernhout
  • Colinda Verhoeven, Zaamslag
  • Conny Bernds, Capelle aan den IJssel
  • Conny Jacobs, Oud gastel
  • Corinne de Graaf, Katwijk
  • Corrie Kreft, Losser
  • Cynthia de Waal, Vlissingen
  • Daan Steenvoorden, Noordwijk
  • Daniël Nederpelt, Den Haag
  • Daniëlle Bonten, Maastricht
  • Danielle Duerink, Hattem
  • Daniëlle Steenbrink, Boxtel
  • Danny Tax, Dronten
  • Dave Zwarts, Valkenswaard
  • Denise Koole, Ovezande
  • Di van de Weerd, Veenendaal
  • Diana Ophorst, Vlijmen
  • Dick Wesselo, Duiven
  • Doeke Terpstra, Ridderkerk
  • Door Herberigs, Wijlre
  • Edwin van Gestel, Helmond
  • Ella Klaase, Utrecht
  • Ellen de Vos, Kloetinge
  • Ellen de Wijse, Arnhem
  • Ellie Wijnalda, Aduard
  • Els Keesmaat, Papendrecht
  • Els Tieman, Zwolle
  • Erica de Haas, Huissen
  • Erin Mulder, Terborg
  • Erna Bennink, Wapenveld
  • Errol Burema, Groningen
  • Esther Morsink, Almelo
  • Ethel van Breet, Etten-Leur
  • Frank Ouwerkerk , Nootdorp
  • Frank Ramakers, Voerendaal
  • Froukje Russchen, Oosterwolde (Fr)
  • Geja Stuijt, Schoonhoven
  • Gerard van Egteren, Elburg
  • Gert-jan de Ruiter, Amstelveen
  • Gerty Sonnemans, Heel
  • Gies Gelderblom, Veldhoven
  • Gjalt Zwaagstra, Almere
  • Gonnie Clabbers, Horst
  • Graziella Nascivera , Den Haag
  • Guylian Dihal, 's-Gravenhage
  • Hanneke Stokman, Haarlem
  • Hannie Gerritsen, Woerden
  • Hans Daans, Son en Breugel
  • Hans Man, De Meern
  • Hans van Luit, Utrecht
  • Henk Lubberman , Lattrop
  • Henk Hemme, Klazienaveen
  • Henk Vlegaard, Sliedrecht
  • Hennie van der Helm-Petter, Onderdendam
  • Herma Knuiman-Slippens, Enschede
  • Herman Swiers, Maarssen
  • Hille Sard, Den Haag
  • Ilona Bos, Garrelsweer
  • Ilse van Huet, Zevenaar
  • Inez de Reuver , Capelle aan den IJssel
  • Ingeborg van Kuijk , Elst
  • Ingrid Veltkamp, Nieuwkoop
  • Irmgard Hora, 's-Hertogenbosch
  • Ivanka Meuleman, Sint Anthonis
  • Jaco Zuijderwijk , Warmond
  • Jacqueline van 't Hullenaar , Didam
  • Jan Bus, Enschede
  • Jan Grimminck, Castricum
  • Jan Hekhuis, Poortugaal
  • Jan van den Kieboom, Breda
  • Janet Brantsma , Alblasserdam
  • Janke Kalff, Delfzijl
  • Janneke Schoeman, Renswoude
  • Jannet Prak, Scheemda
  • Janny Hadders-Brouwer, Lemmer
  • Janny van Duijvenvoorde , Bolsward
  • Jeanet Meijer, Alkmaar
  • Jedidja den Besten, Zevenaar
  • Jelle Hille, Bergeijk
  • Jennifer Haasnoot, IJmuiden
  • Jeroen van Vlijmen, Prinsenbeek
  • Jessica Zuiderbaan, Leeuwarden
  • John de Jonge, Veldhoven
  • John Lots, Delft
  • Joke Hannaart, Leiderdorp
  • Joke Heerschop, Laren
  • Jolanda Verhoeven , Oisterwijk
  • Jolanda Berends, Bedum
  • Jolanda Dooren, Zwijndrecht
  • Joop Janssen, Venlo
  • Josephine Langelaar, Bussum
  • Judith Dol, Den Haag
  • Jur Moolhuijzen, Heemstede
  • Karen Schuit, Vianen (UT)
  • Karin Best, Enschede
  • Karin Brezet, Rotterdam
  • Karin van Boven, Maassluis
  • Karin Wiering , Alkmaar
  • Kevin Gulpers, Kerkrade
  • Kitty van Tongeren , Deventer
  • Krista Geurts, Didam
  • Kyra Wessels, Vroomshoop
  • Laura van Roekel , Lunteren
  • Leonie Derksen, Zevenaar
  • Lia Besseling, Zwaag
  • Lia Soetens, Zeist
  • Lieneke van Ark, Ede
  • Lies Klok, Veenendaal
  • Liesbeth Saarloos, Den Haag
  • Lilian Kruijt, Den Haag
  • Linda Bode, Beneden-Leeuwen
  • Linda da Gloria , Tilburg
  • Linda Korteland, Papendrecht
  • Linda Scheven, Valthermond
  • Linda Wubben, 's-Gravenzande
  • Lisette vd Borden, Vlaardingen
  • Loes de Waart, Zwolle
  • Lucien Sterenborg , Helmond
  • Lydia van der Brugge, Heerhugowaard
  • Maaike Beijer, Puttershoek
  • Maaike van Oord, Werkendam
  • Marcel Hogebrug, Hengelo
  • Marco Mul, Amsterdam
  • Margret Sulmann, Yde
  • Margriet Tibosch, Nistelrode
  • Maria van der Klooster, Spijkenisse
  • Marian de Boer, Makkum
  • Marieke Blom, Amersfoort
  • Marieke Westen, Roden
  • Marilyn Pariama, Leeuwarden
  • Marinda Bolle , Nieuwerkerk
  • Marion Klaassen, Zoetermeer
  • Mariska Visser, Hagestein
  • Marja Verheij, Rotterdam
  • Marjan Ratten, Schiedam
  • Marjon Kok, Enkhuizen
  • Mark Tunnissen, Venlo
  • Martha Nijborg, Veendam
  • Mary Hofland, Den Haag
  • Max Swanenberg, Tiburg
  • Melanie Pelzer, Maastricht
  • Mike Mike, Lelystad
  • Mireille Leeuw, Zevenbergen
  • Miriam van Driel, Delft
  • Mirjam van Weerdenburg, 's-Hertogenbosch
  • Mitchell van Dalen, Rotterdam
  • Monique Koutellas, Vleuten
  • Moon de Cocq van Delwijnen, Amstelveen
  • Naomi de Kruijff , Klundert
  • Naomi Kohler, Alkmaar
  • Natasja Hovenga-Snoek, Andijk
  • Natasja Kalff-Koenen, Zwaag
  • Nettie van Duijl, Rotterdam
  • Nicole Baas, Waddinxveen
  • Nieke Hermans, Maastricht
  • Nina Roest, Gemert
  • Nina Schenkel, Sliedrecht
  • Nora Jager, Den Haag
  • Noud de Groot, Heesch
  • Paul Hoomoedt, Sneek
  • Paul Perreijn, Heerlen
  • Paula Leegwater, Hengelo (Ov)
  • Peter Nutbeij, Deventer
  • Peter van der Sterre, Rotterdam
  • Petra Branderhorst , Breukelen
  • Petra Klijnsma, Almere
  • Petra Meijster, Haulerwijk
  • Petra van Norden , Terschuur
  • Piet Franken, Lepelstraat
  • Piet van Diepen, Alkmaar
  • Priscilla Engelen, Hilversum
  • Raffaella van Scheppingen - Tome, Kudelstaart
  • Raymond Zwier, Brunssum
  • Regina Regina, Bedum
  • Reina Heemskerk, Rotterdam
  • Rezie Vorster, Gorinchem
  • Ria Copier , Rotterdam
  • Rick Groeneveld, Arnhem
  • Rob Edelhausen, Munstergeleen
  • Ruud Homma, Amsterdam Z-O
  • Sacha Venhuizen, Lisse
  • Sanna Evers - ter Steeg, Ede
  • Saskia Harteveld, Groningen
  • Sharon Wijsman, Aarlanderveen
  • Silvana de Graaff, Zoetermeer
  • Silvia Vening, Zutphen
  • Silvia Weber, Den Haag
  • Simon Brugman, Haaften
  • Simon Westdorp, Middelburg
  • Stefan Neelen , Fijnaart
  • Suzy Njoo, Ouderkerk aan de Amstel
  • Sylvia Tunnessen, Berg en Dal
  • Tanja Kerkhoffs, Maastricht
  • Tessa Cornelissen, Sevenum
  • Tessa Droge, Heerhugowaard
  • Thea Wouters, Nijmegen
  • Thomas Scholten, Zevenaar
  • Tina Fenijn, Breskens
  • Tjitske Spinder , Bakkeveen
  • Ton Zwart, Numansdorp
  • Tonnie Kik, Geleen
  • Trijn Spijker, nieuwleusen
  • Trudie Jansen, Tiel
  • Trudy Jong, Blokker
  • Vinny van Dixhoorn, Terneuzen
  • Wendy Mekkelholt, Enschede
  • Wil Bitter , Schiedam
  • Willy Luijendijk, Dordrecht
  • Wilma Wijnen, Stein
  • Wim Baardse, Meteren
  • Wim Hulscher, Klimmen
  • Yoni Glasius, Almere
  • Yvonne de With, Oudwoude
  • Yvonne Hendrix, Almelo
  • Yvonne Maan, Stellendam
Bekijk alle winnaars